SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN

Organik Üzüm Sirkesi
Organik Üzüm Sirkesi

Organik Üzüm Sirkesi (sirke3)

Marka : EKOTEPE
Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
 

Siyah üzüm bileşiminde karbohidrat,organik asit,azotlu bileşikler,mineral bileşikler ve tanen gibi vücut sağlığı için önemli birçok elementi bünyesinde bulundurur. EKOTEPE organik üzüm sirkesi sağlıklı,dengeli beslenen ve farklı tatlar arayanlar için doğal seçim.
Tüm salata ve yemek soslarınızda kullanabilirsiniz.
EKOTEPE organik üzüm sirkesi  NİĞDE  yöresi organik sertifikalı siyah üzümlerinin kabuk ve çekirdekleriyle birlikte parçalanmasından sonra hiçbir kimyasal katkı maddesi olmadan doğal fermantasyon yoluyla üretilmiştir..
Organik üzüm sirkemizin tavsiye edilen kullanım biçimi:Bir çay bardağı ılık suyun içine 1-2 tatlı kaşığı üzüm sirkesi,1-2 tatlı kaşığı bal ve 1-2 damla limon sıkılarak karıştırılıp içilebilir.
EKOTEPE sirkeleri doğal fermentasyon yoluyla üretildiği için özellikle kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece tortu,renk değişimi ve sirke yüzeyinde 'ana' adı verilen şeffaf bir tabaka oluşabilir.Bunlar bozulma belirtisi değildir ve sirke tekrar süzülerek kullanılır.Bu durum fermentasyonun devam ettiğini ; sirkenin pastörize ve filtre edilmediğini gösterir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR