SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN

Organik Alıç Sirkesi
Organik Alıç Sirkesi

Organik Alıç Sirkesi (sirke2)

Marka : EKOTEPE
Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
 

Yabani olarak yetişen,kırmızı yada koyu sarı rengi ,mayhoş tadı ve dikenli bir ağaç olan alıç (crataegus monogyna) çeşitli flavonlar,sitasterin,adenozin,adenin ve guanin gibi maddeler ve C vitamini açısından oldukça zengindir. EKOTEPE organik alıç sirkesi sağlıklı,dengeli beslenen ve farklı tatlar arayanlar için doğal seçim.
Tüm salata ve yemek soslarınızda kullanabilirsiniz.
EKOTEPE organik alıç sirkesi NİĞDE kırsalında yetişen organik sertifikalı yabani sarı alıç meyvesinin kabuk , çekirdek ve yapraklarıyla birlikte parçalanmasından sonra hiçbir kimyasal katkı maddesi olmadan doğal fermentasyon yoluyla üretilmiştir..
Organik alıç sirkemizin tavsiye edilen kullanım biçimi:Bir çay bardağı ılık suyun içine 1-2 tatlı kaşığı alıç sirkesi,1-2 tatlı kaşığı bal ve 1-2 damla limon sıkılarak karıştırılıp içilebilir.
*EKOTEPE sirkeleri doğal fermentasyon yoluyla üretildiği için özellikle kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece tortu,renk değişimi ve sirke yüzeyinde 'ana' adı verilen şeffaf bir tabaka oluşabilir.Bunlar bozulma belirtisi değildir ve sirke tekrar süzülerek kullanılır.Bu durum fermentasyonun devam ettiğini ; sirkenin pastörize ve filtre edilmediğini gösterir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR