www.ekotepeorganik.com web sitemizden ve ya 0542 345 56 10 no'lu whatsapp hattımız  ile yapmış olduğunuz alışverişleriniz ;

Sadece Adana ili için ; Hafta içi saat 13:00'e kadar vermeniz halinde ertesi gün kendi araçlarımız ile adresinize teslim edilir. Bu iller dışında kalan 80 ilde teslimatlar 3 iş günü içerisinde Sürat Kargo  ( hizmet koşullarına bağlı olarak ) ile yapılmaktadır. Ürünlerin stok durumlarına göre teslimat zamanında aksaklık yaşanabilmektedir. Sadece çiftliğimizin yerleşik olduğu Adana ilimizde kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme seçeneği bulunmaktadır.

Et,tavuk,süt ve yumurta gibi soğutmalı araçlarda taşınıp teslim edilen ürünler, kargo koşulları göz önüne alınarak;Adana ili haricinde sipariş verilse bile gönderim yapılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürünlerimiz için ürünün ambalajının açılmamış olması, ambalajsız ürünlerde ise ürünün hiçbir şekilde kullanılmamış olması kaydıyla yasal sorumluluklar çerçevesinde iade alınmaktadır.  

İadeleriniz sadece Adana şehrinde uygunluk olması halinde Ekotepe'nin kendi araçlarıyla, uygunluk olmaması halinde ve diğer 80 ilimizde Sürat Kargo firmasınca yapılacaktır.

Teslimat Ücretlerimiz:

Adana ili için 100 TL'ye kadar olan alışverişlerinizde teslimat ücretimiz 5 TL’dir. Diğer tüm illerimiz için 100 TL 'ye kadar olan alışverizleriniz için 15 TL 'dir.

100 TL ve üzeri siparişlerinizden teslimat ücreti alınmamaktadır.